HBO Marketing en Productmanagement (1 jaar) (Online Zelfstudie)

Als marketing- en productmanager draag je een grote verantwoordelijkheid voor verschillende aspecten binnen de organisatie, zoals communicatie, kwaliteit, productontwikkeling, marketing en logistiek. Om je vaardigheden op deze gebieden verder te ontwikkelen en je afdeling effectiever te managen, is deze 1-jarige opleiding zeer geschikt voor jou. Je leert alles over essentiële vaktermen zoals marktverkenning, marktsegmentatie, marketingmix, kostprijsberekening en productontwikkelingsprocessen. Daarnaast verdiep je je in belangrijke aspecten van marketing- en productmanagement, waaronder marktonderzoek, marketingstrategieën, productontwikkeling en strategisch procesmanagement. Naast theoretische kennis, leg je de focus ook op praktische vaardigheden door middel van opdrachten die gericht zijn op jouw organisatie en specifieke situatie. Zo kun je de geleerde concepten direct toepassen in de praktijk. Mis deze kans niet om je expertise naar een hoger niveau te tillen en schrijf je vandaag nog in!

Deze opleiding is ontwikkeld voor marketeers en productmanagers die de kennis en vaardigheden omtrent marketing en productmanagement willen ontwikkelen. Heb jij vanuit een ander beroep ook te maken met marketing en productmanagement en wil je je hierin verdiepen? Dan is deze opleiding ook geschikt voor jou.

Totaalprijs

 1.999,00

vrijgesteld van btw, dit is een all-in prijs

Studieduur

1 jaar

Totaalprijs

 1.999,00

vrijgesteld van btw, dit is een all-in prijs

Studieduur

1 jaar

HBO Marketing en Productmanagement (1 jaar) (Online Zelfstudie)

Deze opleiding is ontwikkeld voor marketeers en productmanagers die de kennis en vaardigheden omtrent marketing en productmanagement willen ontwikkelen. Heb jij vanuit een ander beroep ook te maken met marketing en productmanagement en wil je je hierin verdiepen? Dan is deze opleiding ook geschikt voor jou.
Wil jij leren en groeien met persoonlijke aandacht? Dan is Holland Opleidingen Groep de opleider die je zoekt. Jouw persoonlijke leerproces staat bij ons centraal. Tijdens de opleiding word je van het begin tot het einde optimaal begeleid. Holland Opleidingen – Online Zelfstudie is dé opleider voor mensen die zich willen blijven ontwikkelen. Je werkt met persoonlijke leerdoelen, praktijkcases en praktijk gerelateerde oefeningen. Door onder meer het inbrengen van jouw eigen praktijksituaties wordt de opleiding gericht op de eigen werksituatie. Je doorloopt de opleiding via ons online leerplatform.

Na het volgen van deze opleiding

  • heb je inzicht in marketingmanagement
  • ben je in staat om marketingbeleid op te stellen
  • weet je hoe je koopgedrag kunt beïnvloeden
  • ben je in staat om marketinginstrumenten toe te passen
  • heb je inzicht in productmanagement
  • weet je hoe je productportfolioanalyses opstelt
  • heb je inzicht in het productontwikkelingsproces
  • weet je hoe je een productstrategie kunt opstellen
  • heb je inzicht in facilitaire processen
  • kun je een facilitair proces opstellen
  • heb je inzicht in procesverbeteringen
  • ben je in staat om processen te implementeren
  • heb je inzicht in marktanalyses
  • kun je een marktonderzoek opzetten
  • weet je hoe je onderzoeksresultaten verwerkt
  • kun je onderzoeksresultaten interpreteren

Vooropleiding

Holland Opleidingen Groep heeft voor het volgen van deze opleiding geen specifieke eisen gesteld aan jouw vooropleiding. Indien je twijfelt over het instapniveau, dan kun je contact opnemen met onze afdeling advies & voorlichting.

Voorbereiding

De opleiding bestaat uit verschillende studielessen per module, die je in je eigen tempo kunt volgen via de online leeromgeving. De gemiddelde studieduur per module is 3 maanden, maar je moet de gehele opleiding binnen de vastgestelde termijn afronden.

Studiemateriaal

Voor al onze opleidingen maken we altijd gebruik van het meest actuele studiemateriaal.

Wat aan bod komt

Tijdens deze hbo-opleiding komen de volgende modules aan bod:

Module 1

Module – HBO Marketingmanagement

  • De basis van marketingmanagement
  • De omgeving van marketing
  • Marktverkenning
  • Beïnvloeden van het koopgedrag
  • Segmenteren van de markt
  • Toepassen van de marketingmix
  • Ontwikkelen marketingconcept
  • Opstellen van een marketingplan in de praktijk

Module 2

Module – HBO Productmanagement

  • De basis van productmanagement
  • Productontwikkelingsproces
  • Productstrategie en positionering in de markt
  • Werken met haalbaarheidanalyses
  • Kostprijsberekening
  • Logistiek en kwaliteitszorg
  • Uitvoeren productportfolioanalyse
  • Projectmatig werken

Module 3

Module – HBO Procesmanagement

  • Processen en procesmanagement
  • Processen herkennen
  • Processen analyseren
  • Processen ontwerpen
  • Processen implementeren
  • Afstemmen van processen
  • Procesmanagement in een productieomgeving
  • Procesmanagement in een dienstverlenende omgeving

Module 4

Module – HBO Marktonderzoek

  • De basis van marktonderzoek
  • Vormen van marktanalyses
  • Doelgericht marktanalyse uitvoeren
  • Analyseren van de onderzoeksresultaten
  • Onderzoekresultaten interpreteren
  • Opstellen van rapportage
  • Maken van een plan van aanpak
  • Succesvol presenteren

De erkenning

Het volgen van de opleiding HBO Marketing en Productmanagement (1 jaar) geeft jou de mogelijkheid om het diploma te behalen:
  • HBO Marketing en Productmanagement (1 jaar)

Tijdens de opleiding schrijf je voor iedere module een Verbeterplan Praktijk-Case (VPC). Hieruit moet jouw beheersing van de behandelde onderwerpen goed naar voren komen. Als je dit onderdeel met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële diploma van deze opleiding.

Ga jij voor deze uitdaging?

Wil jij leren en groeien met persoonlijke aandacht? Dan is Holland Opleidingen Groep de opleider die je zoekt.
Jouw persoonlijke leerproces staat bij ons centraal. We begeleiden je van begin tot eind.
Schrijf je vandaag nog in! 

Totaalprijs

Met het opgegeven bedrag worden niet alleen de kosten voor de studie en het studiemateriaal gedekt, maar ook eventuele herexamenkosten. Hierdoor bieden we een volledig pakket aan, zodat je zonder extra financiële verrassingen aan je studie kunt beginnen.

 1.999,00

vrijgesteld van btw
dit is een all-in prijs

HBO Marketing en Productmanagement (1 jaar) (Online Zelfstudie)HBO Marketing en Productmanagement (1 jaar) (Online Zelfstudie)
 1.999,00
Scroll naar boven

100% Startgarantie

Ook als er maar 1, 2 of 3 deelnemers zijn verzorgen wij de opleiding, training of workshop op locatie, zonder extra kosten!
Houd er rekening mee dat we in dit geval het aantal dagdelen halveren, waarbij de totale doorlooptijd gelijk blijft en de kwaliteit van de opleiding gewaarborgd is. Bij een opleiding wordt er per module bekeken hoeveel deelnemers er zijn. Jouw leerervaring is onze prioriteit!

Totaalprijs

Met het opgegeven bedrag worden niet alleen de kosten voor de studie en het studiemateriaal gedekt, maar ook eventuele herexamenkosten. Hierdoor bieden we een volledig pakket aan, zodat je zonder extra financiële verrassingen aan je studie kunt beginnen.